Wszystkim przedsiębiorcom zainteresowanym pozyskaniem do pracy pracowników zza wschodniej granicy (Ukraina, Białoruś Mołdawia) pragniemy polecić ofertę firmy „RAF-TECH” ze Słupska. Firma ta będąca od niedawna członkiem SIPH wyspecjalizowała się w sprowadzaniu i przygotowywaniu do pracy w polskich realiach pracowników głównie z byłych republik radzieckich. W tym zakresie posiada doświadczenie i odpowiednie referencje.

 

Firma P.H.U. RAF-TECH oferuje współpracę obejmującą dostarczanie pracowników z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii i Gruzji. Swoją działalność w tym zakresie prowadzimy już od ponad trzech lat. Działamy na rynku lokalnym, a wśród swoich klientów mamy firmy z branży: przetwórstwa ryb, wykonania laminatów, obróbki metali, tartak, piekarnia, produkcji kosmetyków, zakład stolarski, zakład produkcji obić tapicerskich….Obecnie obsługujemy ok. 13 zakładów z różnych branż i wciąż się rozwijamy

Wszyscy pracownicy są zakwaterowani w naszych domach i mamy nad nimi kontrolę w zakresie „odpowiedniego” zachowania, co pozwala zminimalizować problemy z przypadkową absencją pracowników. Preferowaną formą współpracy jest wykonanie prac przez moich pracowników jako firma podwykonawca.

W ostatnim okresie coraz lepiej sprawdza się rozwiązanie polegające na wykonywaniu poszczególnych prac przez brygady złożone z moich pracowników i nadzorowane przez jednego z nich posiadającego doświadczenie i wiedzę do odpowiedniego nadzorowania pracy.

Posiadamy również licencję agencji pracy i możemy współpracować jako agencja pracy.

Oferujemy pracowników z długimi wizami posiadającymi zezwolenie na pracę. Dzięki powiązaniom kapitałowym z firmą na Ukrainie zapewniamy pełną pomoc w uzyskaniu zezwolenia na pracę.

Proponowana forma współpracy na zasadach podwykonawcy i z wykorzystaniem moich brygad pozwala na zaproponowanie korzystnych warunków finansowych i prawidłowe wykonanie zleceń z zachowaniem najwyższej jakości i standardów zgodnie z wymogami klienta przy niewielkim zaangażowaniu pracowników zleceniodawcy. Ponadto zakład zostaje zwolniony z konieczności uczenia nowych pracowników. Z uwagi na szeroką współpracę z agencjami na Ukrainie i własną sprawdzoną już kadrę jesteśmy w stanie zapewnić pracowników z odpowiednim doświadczeniem i umiejętnościami, oraz odpowiednich pracowników do przyuczenia. Firma przejmuje na siebie wszelkie obowiązki związane z zatrudnieniem pracownika – kwestie kadrowo-płacowe, opłaty podatkowe i ubezpieczenie społeczne, zakwaterowanie i transport pracowników do zakładu pracy.

Dzięki takiej współpracy klient płaci tylko za faktycznie przepracowane godziny na podstawie wystawionej faktury. Wszelka absencja pracownika – zwolnienia , urlopy – nie obciążają klienta i pozostają po stronie zleceniobiorcy.

Firma RAF-TECH zajmuje się legalizacją pobytu i pracy pracowników, każdy pracownik posiada aktualną wizę z pozwoleniem na pracę na podstawie oświadczenia o powierzeniu pracy wystawionego przez naszą firmę i zarejestrowanego w Urzędzie Pracy. W przypadku gdy pracownik należycie wykonuje swoje obowiązki firma występuje o wydanie zezwolenia na pracę co pozwala pracownikowi kontynuować pobyt w Polsce i pracę na wyznaczonym stanowisku. W razie potrzeby przedłużenia wizy o kolejny rok procedura ta zostaje powtórzona co pozwala pracownikom na wieloletnie związanie się z pracodawcą. Zapewniamy również opiekę nad pracownikami poza zakładem pracy. Jesteśmy w stałym kontakcie ze zleceniodawcą i w razie potrzeby wymieniamy pracowników, którzy nie spełniają oczekiwań. Rezygnacja może następować nawet z jednodniowym wyprzedzeniem drogą mailową lub telefoniczną. Zastępstwo dosyłamy w ciągu 2-7 dni.

W razie zainteresowania moją ofertą pozostaję do dyspozycji i chętnie spotkam się aby ustalić szczegóły naszej współpracy.

Pozdrawiam serdecznie

Rafał Zacharski

Kontakt:

P.H.U. RAF-TECH Rafał Zacharski

76-200 Słupsk, ul. Gdyńska 122

Tel. 600806881, fax. 59 844 91 53

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.